Blog

Ludzie z wartościami.

Piszą więc, że żyjemy w świecie bez wartości. Jacyś my. Wszystko jest powierzchowne, nic nie warte, przytaczają tyle przykładów z życia jakichś ludzi. Nas. Jakiś innych Ich. A oni są ponad tym wszystkim, mają głębokie więzi ze światem, z mityczną, świetlaną przeszłością, złotymi czasami, gdy żyło się prawo i syto, zgodnie z ich wartościami. Pojawiają … Czytaj dalej Ludzie z wartościami.

Miłość raz jeszcze.

Nie ma górnej granicy wieku dla miłosnych porywów serca, tak jak nigdy nie jest się za młodym na samotność. Jeśli ktoś uporczywie twierdzi, że od zawsze wiedział jak należy żyć i śnić, jako skorupa po człowieku dostaje natychmiastowy zakaz nudzenia mnie swoją obecnością.

Miłość …

… to nie kubek bez ucha pełen gorącej herbaty. Zawsze też najpierw zapytaj sam siebie, co myślisz o natrętnych ofertach obwoźnych sprzedawców.

Dobry czas …

… jest właśnie teraz. Gdy próbowałam go sobie wyobrazić, sprawy się miały w tym moim wyobrażeniu całkiem inaczej. W latach minionych byłam bardziej kompaktowa, spoista, zwarta, nadawałam się do prawie każdej szuflady i generalnie można było powiedzieć, że pasowałam, gdzie tylko by mnie nie postawić. Wprawdzie Ktoś niby zauważał i twierdził, że wystaję na pierwszy … Czytaj dalej Dobry czas …


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.